Potisk

Technologií potisku na reklamní propisky je více, rádi Vám poradíme která je na Vámi vybranou propisku ta nejvhodnější, u plastových propisek se používá tampontisk technologie u vícebarevných log, log s barevnými přechody UV digitální tisk.

U kovových propisek pak doporučujeme laserové gravírování kdy laser odstřelí horní vrstvu materiálu a výsledný laser na propisce je pak v bílo-stříbrné barvě což je barva materiálu ze které je propiska vyrobena.


Tampontisk

Tampontiskem tiskneme na plastové propisky jednobarevná a dvoubarevná loga, barva se přenaší z přípravy (klišé) silikonovým tamponem na vybranou propisku. Lze tisknout i kovové propisky, používáme předpřípravu primerem pro lepší přilnavost na kovový povrch.


Laserové gravírování

Při laserovém gravírování odstraňujeme vrstvičku materiálu kovové propisky, zůstává pak výsledná barva laseru taková, jaká je barva materiálu propisky, ve většině případů je do bílo-stříbrné barvy. Laserový paprsek je velmi tenký cca 0,01 mm, tedy zvládne i velmi tenké linie Vašeho loga. Laserové gravírování se využívá výhradně na kovové propisky a takové logo je neodstranitelné.


UV digitální tisk

UV-digitální tisk je nejmodernější variantou potisku na reklamní propisky, díky této technologii není problém tisknout jakkoliv složitá loga co se týká barevnosti, barevné přechody v logu atd. Digitálním tiskem tiskneme na plastové propisky ale i u kovových propisek které mají speciální barvu pro odolnost vůči oděru jsme schopni vyhotovit barevné logo Vaší firmy