Přeskočit na obsah

Potisk

Potisk na reklamní propisky

Technologií potisku na reklamní propisky je více. Rádi Vám poradíme která je na Vámi vybranou propisku ta nejvhodnější. U plastových propisek se používá tampontisk technologie, u vícebarevných log, log s barevnými přechody UV digitální tisk.

U kovových propisek pak doporučujeme laserové gravírování. Laserem odstraníme horní vrstvu materiálu a výsledný laser na propisce je pak v bílo-stříbrné barvě což je barva materiálu ze které je propiska vyrobena.


Tampontisk

Potisk tampontiskem tiskneme na plastové propisky jednobarevná a dvoubarevná loga. Barva se přenáší z přípravy (klišé) silikonovým tamponem na vybranou propisku. Lze tisknout i kovové propisky, používáme předpřípravu primerem pro lepší přilnavost na kovový povrch.


Laserové gravírování

Při laserovém gravírování odstraňujeme vrstvičku materiálu kovové propisky, zůstává pak výsledná barva laseru taková, jaká je barva materiálu propisky. Ve většině případů je do bílo-stříbrné barvy. Laserový paprsek je velmi tenký cca 0,01 mm, tedy zvládne i velmi tenké linie Vašeho loga. Laserové gravírování se využívá výhradně na kovové propisky. Logo je trvalé a neodstranitelné.


UV digitální tisk

UV-digitální tisk je nejmodernější variantou potisku na reklamní propisky, díky této technologii není problém tisknout jakkoliv složitá loga co se týká barevnosti, barevné přechody v logu atd. Digitálním tiskem tiskneme na plastové propisky ale i u kovových propisek které mají speciální barvu pro odolnost vůči oděru jsme schopni vyhotovit barevné logo Vaší firmy. UV tisk pro Vás vyhotovíme na špičkovém UV stroji MIMAKI UJF.

Potisk na propisky

Potisk realizujeme u nás v tiskárně, čímž jsme schopni zajistit jak nejlepší možnou cenu. Tím jsme schopni vyjít vstříc termínem dodání. V počátcích jsme tiskli pouze technologií tampontisk a v průběhu let jsme rozšířili tiskárnu o technologii laserového gravírování a jako poslední technologií pak UV tiskem.