O nás

Vítejte na stránkách jednoho z předních dodavatelu reklamních propisek a potisků v ČR. Zajistíme kompletní nabídku reklamních propisek a potisků, tak aby reklamní předměty Vaší firmy byly originální.

Reklamní předměty, jsou nedílnou součástí podnikání, tvoří jméno a image Vaší firmy. Naše reklamní předměty odpovídají kvalitě, kterou čekáte. Můžete si zvolit reklamní předměty bez potisku nebo s potiskem (např. s logem vaší firmy). Mezi nejoblíbenější a nejčasteji pořizované zboží ze sféry reklamních předmětu bezesporu patří propisky a tužky s potiskem.

Proč nakoupit u nás? Protože jsme na našich internetových stránkách  připravili široký výběr z mnoha druhů reklamních propisek, per či sad, dodržujeme domluvené dodací lhůty a jako jediní v ČR nabízíme službu EXPRES RP, která vám zaručí expresní dodání reklamních propisek.


NAPSALI O NÁS:

3. MÍSTO V KATEGORII ŽIVNOSTNÍK ROKU 2009 V JIHOMORAVSKÉM KRAJI.

V BRNĚ OCENILI HOTELIÉRKU I HRNCE Z TITANU

Živnostník roku / Firma roku 

Živnostník roku Magda Živná přestavěla samoobsluhu na hotel Top Moravia Q uspěla s nádobím i v zahraničí a je Firmou roku Odborná porota včera vybrala nejlepší firmy a živnostníky Jihomoravského kraje. Soutěže Zlaté stránky Živnostník roku a Vodafone Firma roku již čtvrtým rokem vyhlašují Hospodářské noviny.


Porotu doslova okouzlil příběh podnikatelky Magdy Živné. Ta v malé privatizaci v roce 1992 koupila samoobsluhu v brněnském Žebětíně.


Postupně ale prostor přestavovala, až měla pivnici i restauraci a posledních pět let i hotel. 

Nejlepší firmou roku se v kraji stala společnost Top Moravia Q. Hlavím sortimentem firmy je titanové nádobí. To prodávají už celkem v osmnácti zemích na třech kontinentech. Hvězda ze Žebětína „Je úžasné, že prakticky z nuly vybudovala něco velkého, něco co navíc funguje,“ říkal u hlasování porotce Zdeněk Mitrenga ze společnosti Vodafone o Magdě Živné.


Ta navíc své podnikání dál rozšiřuje. „Jsem před kolaudací dalšího hotelu vedle toho stávajícího,“ popisuje Živná. Pomalu tak začíná ovládat služby v Žebětíně. Samoobsluha, pivnice, restaurace, oslavy a firemní akce, sportoviště, ubytování ale i prodej novin a bankomat, to vše je pod křídly činorodé podnikatelky. „Člověče přičiň se a Pán Bůh ti pomůže,“ popisuje svůj recept.


Druhý mezi podnikateli skončil řezník František Kuda. „V oboru se vyučil už můj dědeček, a to v roce 1905 ve Vídni,“ popisuje rodinnou tradici Kuda, který zaměstnává už 26 lidí. I když říká, že již pomalu stárne, tradice prý rozhodně neskončí. V řadě jsou syn i vnuk. 

„Je na něm zajímavé, že se stále vyhýbá práci pro řetězce a vše si dělá sám,“ říká porotce Roman Mikluš ze společnosti Mediatel. Dodává, že zná lidi, kteří váží i dalekou cestu, jen aby si koupili uzeniny od pana Kudy.


Svými aktivitami v dobročinnosti oslovil porotu Josef Černý, který skončil třetí. Firma, která se věnuje potiskům reklamních předmětů, se totiž angažuje i například na propiskové kampani pražského Projektu Šance, který pomáhá zneužívaným dětem. 

Těsný souboj o Firmu roku „Názvem firmy chceme dát najevo, že jsme patrioti,“ říká Roman Zavadil, spoluzakladatel brněnské firmy Top Moravia Q, která si odváží titul krajské Firmy roku. Toto klání bylo mnohem vyrovnanější – nakonec rozhodly ekonomické výsledky. Porota byla v hodnocení Top Moravie nejednotná. „Je to ryze česká firma, která má významný export,“ říkal porotce Robert Kott ze společnosti Raiffeisenbank. Iva Martínková z Agentury CzechInvest ocenila, že se firma zaměřuje na inovace a stále vyvíjí nové výrobky a vidí proto v daném segmentu trhu velkou budoucnost.


V porotě se ale i diskutovalo o způsobu, jakým Top Moravia Q své hrnce prodává. Ne všem byl prodej na prezentacích sympatický, tři z deseti porotců proto firmě dali nejmenší počet bodů.


Jenže firma už se posunuje dál. „Zboží již dodáváme do řetězců, jako je Globus a Kaufland, a jednáme o vstupu do sítí Tesco a Ahold,“ popisuje nové kanály prodeje Zavadil. Ten také pravidelně přispívá na několik charitativních projektů. 

Na druhém místě skončila vyškovská jazyková agentura Skřivánek. Značka známá po celé republice, kde má už 22 poboček. Zastoupení má ale i v dalších třinácti zemích světa. Zkušenosti s jejich prací měla i velká část porotců. „Podle mě je to nejlepší jazykovka u nás,“ tvrdí Martínková.


Oceněnou trojici zakončují stavebníci. Kaláb-stavební firma se v konkurenci nadnárodních obrů neztrácí. V Brně stavěli například nový terminál letiště. „Za šestnáct let činnosti jsme postavili 350 staveb,“ hodnotí majitel firmy Jiří Kaláb. 

Kromě nejlepšího živnostníka a firmy byla vyhlášena i cena Byznys rebel roku. Tu v Jihomoravském kraji získala společnost Hezká kuchyň.


Zákazníci si u ní můžou svou kuchyň sestavit v reálu a vše si vyzkoušet. Konkurenti dosud nabízí jen prezentaci v počítačovém programu. *** Vítězové v Jihomoravském kraji ŽIVNOSTNÍK ROKU Magda Živná, majitelka hotelu a pohostinství Další místa 2. františek Kuda, řezník a uzenář 3. Josef Černý, potisk reklamních předmětů FIRMA ROKU top Moravia Q, výrobce titanového nádobí Další místa 2. skřivánek, jazyková agentura 3. Kaláb, stavební firma byzNyS REbEL ROKU Hezká kuchyně, netradiční prodejce kuchyní 

 


Hospodářské noviny, 11.09.2009, str. 23 Česko

Roman Šitne
r


 SEO optimalizace pro vyhledávače a SEM marketing 
 
člen skupiny REPROP - reklamní předměty
TOPlist
optimalizace PageRank.cz